Semináře

 

Nejbližší akce:

 

14. 2. 2019 – Kruh na téma „Život s vysokou citlivostí“


18.30 - Řevnice, Rychlebská ambasáda


Zveme vás do bezpečného prostředí, jehož cílem je otevřené sdílení s respektem.
Tady můžete plně naslouchat ostatním nebo se podělit o svůj příběh a pocity bez unáhlených soudů a nevyžádaných rad do života. A protože jde o kruh smíšený, také s úctou k oběma principům – přímočarému mužskému a plynoucímu ženskému.

Základní princip poradního kruhu je ten, že mluví jen jeden člověk a ostatní mu naslouchají. Zkuste se zamyslet, jak často takovou zdánlivě běžnou situaci v životě skutečně zažíváme. Když mluví druhý, na pracovních poradách si obvykle připravujeme vlastní řeč ...

Více informací najdete tady:
https://blog.pavelovesny.cz/muzsko-zensky-kruh/

 

 

27. 2. 2019 – Na jedné lodi aneb citlivost jako dar


18.30 - 21.30 – Výletní loď Explorer, Výtoň, Praha


Výjimečné setkání na Vltavě a centrum Prahy, jak jej neznáte.
Budu povídat o tom, co se mnozí lidé snaží naučit, ale jen 20% z nich se s těmi vlastnostmi narodí. Během povídání, po kterém bude následovat prostor pro vaše otázky a diskuzi, se vypravíme do centra Prahy.
Díky intimní atmosféře (kapacita 10 osob) a mírnému osvětlení v kajutě budete mít možnost pozorovat večerní Prahu v klidu, teple a bezpečném prostředí lidí, kteří jsou na tom podobně jako Vy.

Více informací najdete tady

 

 

8. 3. 2019 – Citlivost jako dar 
 

18.30 - 21.30 – Centrum Šestý smysl, Široká 14, Praha 1

 

Večerní přednáška a seminář na téma vysoké citlivosti.


Hypersenzitivita není vlastnost, kterou by se člověk mohl naučit, nebo ji během života nějakým způsobem získat. Můžete se naučit lépe vnímat, otevřít se, ale s takto citlivou nervovou soustavou se člověk musí už narodit. A když už takoví jednou jste, tak se z toho nedá vyrůst. Dá se to pouze potlačit, což pak přináší spíše problémy.

Pro spoustu lidí je vysoká citlivost v životě omezením a břemenem, ale když se naučíme se svými city zacházet, jsme schopni mít mnohem kvalitnější a naplněnější život, než ostatní lidé, kteří toho vnímají méně. 

Pokud se chcete dozvědět něco nového, setkat se s podobnými lidmi nebo se na něco zeptat, můžete si připravit otázky. V první části budu povídat jenom já (cca 45 minut) a pak bude prostor pro témata, která přinesete.

Více zde: https://www.peterbartal.cz/products/citlivost-jako-dar-patek-8brezna/

 

 

A tady se můžete podívat na záznam z webináře Martiny Chomátové (Play Everyday), kde se mě ptala na svět vysoce citlivých.