Semináře

 

Nejbližší akce:


 

16. 4. 2019 – Na jedné lodi aneb citlivost jako dar​


18.30 - 21.30 – Výletní loď Explorer, Výtoň, Praha


Výjimečné setkání na Vltavě a centrum Prahy, jak jej neznáte.
Budu povídat o tom, co se mnozí lidé snaží naučit, ale jen 20% z nich se s těmi vlastnostmi narodí. Během povídání, po kterém bude následovat prostor pro vaše otázky a diskuzi, se vypravíme do centra Prahy.
Díky intimní atmosféře (kapacita 10 osob) a mírnému osvětlení v kajutě budete mít možnost pozorovat večerní Prahu v klidu, teple a bezpečném prostředí lidí, kteří jsou na tom podobně jako Vy.

Více informací najdete tady

 

3. 5. 2019 – Citlivost jako dar 
 

18.30 - 21.30 – Rybalka, Rybalkova 55, Praha 10 - Vršovice

 

Večerní přednáška a seminář na téma vysoké citlivosti.


Hypersenzitivita není vlastnost, kterou by se člověk mohl naučit, nebo ji během života nějakým způsobem získat. Můžete se naučit lépe vnímat, otevřít se, ale s takto citlivou nervovou soustavou se člověk musí už narodit. A když už takoví jednou jste, tak se z toho nedá vyrůst. Dá se to pouze potlačit, což pak přináší spíše problémy.

Pro spoustu lidí je vysoká citlivost v životě omezením a břemenem, ale když se naučíme se svými city zacházet, jsme schopni mít mnohem kvalitnější a naplněnější život, než ostatní lidé, kteří toho vnímají méně. 

Pokud se chcete dozvědět něco nového, setkat se s podobnými lidmi nebo se na něco zeptat, můžete si připravit otázky. V první části budu povídat jenom já (cca 45 minut) a pak bude prostor pro témata, která přinesete.

Více informací a přihlášky najdete tady:

https://www.peterbartal.cz/products/citlivost-jako-dar-patek-3kvetna/​

 

 

Kde mě můžete potkat dříve, než se uvidíme osobně?

 

Záznam z České televize, kde jsem byla hostem pořadu Sama doma:

https://www.ceskatelevize.cz/porady/1148499747-sama-doma/219562220600026/video/676544

 

 

A tady se můžete podívat na záznam z webináře Martiny Chomátové (Play Everyday), kde se mě ptala na svět vysoce citlivých.