Terapie online

 

Čtyři roky jsem tvořila kurzy v přírodě s principy zážitkově - pedagogického učení. Ať už to byla ferratová škola, zimní táboření nebo horské výstupy, hlásili se k nám lidé, kteří chtěli 
v životě něco změnit, překonat nebo se chtěli pochopit.

Přespávali jsme na sněhu, učili se pohybu ve skalách, vystoupali na nejvyšší evropské vrcholky a prošli kus Himaláje. Překonali jsme temná údolí, pojmenovali všechny pocity a vždy našli cestu, po které se pak vydat. 

Státnice z psychologie, průvodcovská zkouška, pilotní průkaz a zkušenosti z nejvyšších hor světa byly pak skvělým důvodem vydat se za studiem psychoterapie  a uplatnit svou schopnost empatie a porozumění emocím.

 

Dokážu se do Vás nacítit, vnímat co prožíváte a pokládat otázky tak, abyste se dostali opravdu k sobě a k tomu, co potřebujete.
 


Svou hlavní úlohu však plním v Brdech a Českém krasu, kde sama žiju a znám desítky zajímavých stezek, kterými pak bezpečně procházíme.
 

Ne vždy se ale můžeme dostat společně do přírody.

 

Ať už to máte pořádně z ruky, zdá se Vám túra příliš dlouhá nebo si potřebujete jenom něco unasnit, je ideální vidět se na kratší dobu. A když teda na hodinu, tak rovnou on-line, ať nemusíte nikam jezdit.

Tuto variantu jsem si vyzkoušela v době covidu a taky teď, v těhotenství, kdy už toho moc nenachodím. Sice se nemůžeme navnímat úplně a osobní kontakt je jedinečný, ale i obraz a zvuk umí zázraky.

 

Rádi byste se rovnou objednali?

 

Stačí vyplnit formulář a už si můžeme domlouvat termín.

Aktualizace – leden 2024:

Kapacita pro dlouhodobé terapie je v tuto chvíli naplněná. Možnosti jednorázového setkání jsou v dopoledních hodinách od pondělí do středy.