Průvodce vysoce citlivým životem

 


►  K čemu jsou Vám schopnosti, které 80 % lidí chybí ?

►  Chcete o sobě přestat pochybovat ? 


► Jak dosáhnete toho, aby Vás ostatní pochopili ?


 

Na tyto otázky jsem už našla odpovědi.

 

Před deseti lety jsem dělala audit, v paraglidingu jsem získala uznávanou kvalifikaci, prodala jsem první fotografie na výstavě a když se mě někdo zeptal v čem jsem dobrá, vybavilo se mi všechno to, co neumím. A k tomu jsem se bála mluvit před lidmi. Měla jsem obavy z toho, že neumím rychle reagovat a že to co říkám, stejně nikoho nezajímá.
Dneska si užívám i povídání před desítkami lidí bez ohledu na to, že jsem stále introvert.

Sama jsem hledala podstatu své povahy v obecné psychologii a ani po tom, co jsem z ní odstátnicovala, jsem si nebyla jistá.

Když jsem ale narazila na téma hypersenzitivních lidí a začala jej zkoumat do hloubky, pochopila jsem, že člověk s takto citlivou nervovou soustavou bude vždycky jiný, potřebuje zvláštní podmínky a taky péči, aby mohl své schopnosti využívat.

Spojila jsem dohromady veškerou získanou teorii, praxi a stručně jsem sepsala zásadní vlastnosti, které se týkají hypersenzitivních lidí.

Naučíte se pojmenovávat věci, které jste tušili, ale nevěděli jste, odkud se berou a kam je zařadit. Najdete vysvětlení pro svoje chování a cestu k tomu, jak se co nejlépe poznat. Dozvíte se věci, které jste hledali v psychologii, ale nikdo vám je neřekl. 

10 300 slov eBooku Vám dá odpověď na otázky v čem jste dobří, jaké jsou Vaše výhody a co je Vaším skutečným přínosem.

 

►   Víte, že jste „jiní“ ?

►   Víte, že máte zvláštní schopnosti, ale netušíte, kde je uplatnit?

►   Vnímáte věci, o kterých někdy raději ani nemluvíte ?

►   Připadáte si pomalí ?

►   Jsou dny, kdy podle současných měřítek nestihnete vůbec nic ?

►   Neustále se ptáte, zda Vaše práce dává smysl ?

►   Berete ohledy na všechny kolem sebe?

 

K čemu je Vám dar vysoké citlivosti?

 

 

Odpověď spolu s dalšími najdete v eBooku.

 

OBJEDNAT E-BOOK

 


Vystudovala jsem zážitkovou pedagogiku, ale na téma vysoké citlivosti jsem narazila až po letech práce s lidmi a neustálého studia psychologie.
Organizovala jsem kurzy v horách, testovala s lidmi outdoorové vybavení a stále jezdím jako průvodkyně na pár zájezdů ročně.
S citlivými lidmi chodím na sebepoznávací túry v Českém krasu, věnuju se konzultacím, seminářům a pracuju tak neustále den co den s informacemi, co pro vás znamená žít s darem vysoké citlivosti.


 

Sama se díky své citlivosti dokážu na sebe spolehnout, ale před pár lety to bylo i pro mě nové téma a vím, co takové zjištění obnáší a jak se cítíte, když se snažíte vysvětlit svým nejbližším, co zrovna prožíváte.
 

Podělím se s Vámi o svou cestu k objevení vlastní citlivosti, která byla dlouho schovaná pod mnoha slupkami a taky o způsob, jak jsem se dostala dosvěta vysoce citlivých.

 

Poznatky v knize vychází jak ze získané teorie, tak ze života vysoce citlivých, se kterými se každý den setkávám.

 

Máte v sobě schopnosti, které nemá 80 % ostatních lidí a spousta z nich se je snaží velmi těžce naučit. Oni navštěvují kurzy, kde pomocí sebeuvědomovacích technik rozvíjí svou vnímavost a intuici. Vy jste se s nimi narodili. Máte je přirozeně a denně část z nich využíváte, aniž byste na to museli myslet.

Dokud ale neobjevíte konkrétní schopnosti, které s vaší povahou souvisí, tak z nich budete využívat jen malou část. Některé své schopnosti považujete za slabiny a snažíte se je potlačit, dokud nezískáte pohled z jiného úhlu, ze kterého se jedná o výhodu a ceněnou vlastnost. 

Podívejte se na tenhle příklad:

A : „ Než se rozhoupeš, je po všem. Musíš být bystřejší a s věcma se příliš nepárat.“
B : „ Jsi rozvážný, to se cení. Pomalu znamená přesně a přesně znamená rychle."

Je to stejná schopnost ze dvou různých úhlů. Přemýšlíte, jak se dá nahlížet na ostatní věci?
 

V eBooku najdete:

 

►  praktické tipy, jak využít svou citlivost.

►  návod, jak vysvětlit ostatním svou citlivou povahu

►  tipy jak proměnit své okolí

►  příklady z praxe

►  podporu 

 

Chci najít svůj dar

 

A co o eBooku napsali čtenáři:

 

 

 

 

Pokud jste sáhli po tomto e-booku, dost pravděpodobně se v něm najdete. Najdete velký kus svého já, pojmenujete hromadu svých pocitů, zodpovíte sami sobě spoustu „proč“ a najdete i slova, jak vysvětlovat ostatním. Je někdy až úsměvné, jak na každé stránce, kterou autorka napsala a kam vložila příběhy a situace ze svého vlastního života, najdete kus sebe. Mně osobně knížka přinesla přijetí, klid, motivaci, sebedůvěru a sejmula ze mě pocity „divnosti“ a nedostatečnosti. A pokud byste čistě náhodou nenalezli přímo sami sebe, určitě někoho takového znáte. Partnera, dítě, kamarádku, rodiče, kolegu… A je fajn být citlivější i ke svému okolí.

Petra Němcová Pedagožka

Díky svým vlastním prožitkům autorka věrohodně a velmi zajímavou formou popisuje pocity, které prožívají vysoce citliví lidé. E-book vás interaktivně vtáhne do děje, takže vám nezbude nic jiného než se ptát sama sebe, jak v dané situaci reagujete. Navíc se vám může stát to stejné, co mně. Zjistíte, že mezi vysoce citlivé lidi taky patříte. Hypersenzitivita není žádný hendikep, naopak se k vám dostane tolik cenných informací, v čem vynikáte a jste výjimeční oproti ostatním. Dozvíte se naprosto konkrétně, jak jednat v různých životních situacích. Knížka je proložená testy a nádhernými fotografiemi. Vřele ji doporučuji každému, kdo se o svoje pocity a schopnosti aspoň trochu zajímá a tomu, kdo není sám sobě lhostejný. Povzbudí, namotivuje, pohladí. Ujasníte si směr, kterým chcete kráčet ve svém životě dál.

Anna Krájíčková Kosmetická poradkyně

E-book Průvodce vysoce citlivým životem jsem otevírala se zvědavostí, co nového se dozvím, protože předtím jsem již pár knih na podobné téma četla. Tady si přečtete autentické příběhy autorky a taky konkrétní příklady, jak využít dar vysoké citlivosti v běžném životě. Poradí na co si dát pozor a čím sytit svoji přirozenou potřebu klidného bytí. Doporučuji všem introvertům a citlivým duším.

Jana Böhmová Specialistka na úklid podle Marie Kondo

Považuji eBook za osvětu pro lidi, kteří často slyší od svého okolí věty typu, „nejsi tak trošku přecitlivělý, nebereš si všechno moc k srdci?“ Alena popisuje svou vlastní zkušenost hypersenzitivní osoby v interakci s okolím a nabízí řešení, jak přijmout tuto svou jedinečnost. Doporučuji tento eBook všem lidem, kteří vědí, že jejich citlivost je prostě na vyšší úrovni, než je běžné.

Ing. Lenka Bartková VŠ pedagožka, koučka a lektorka osobnostně - sociálního rozvoje

Objednejte si eBook Průvodce vysoce citlivým životem

 

Dostává se vám do rukou citlivé, místy lehce intimní čtení, které se věnuje 
teoretickým i praktickým poznatkům na téma vysoce citlivých lidí (HSP).
Pojďte objevit svůj dar a postavit se za něj.

 

OBJEDNAT E-BOOK