Průvodce vysoce citlivým životem

 


►  K čemu jsou Vám schopnosti, které 80 % lidí chybí ?

►  Chcete o sobě přestat pochybovat ? 


► Jak dosáhnete toho, aby Vás ostatní pochopili ?


 

Na tyto otázky jsem už našla odpovědi.

 

Před deseti lety jsem dělala audit, v paraglidingu jsem získala uznávanou kvalifikaci, prodala jsem první fotografie na výstavě a když se mě někdo zeptal v čem jsem dobrá, vybavilo se mi všechno to, co neumím. A k tomu jsem se bála mluvit před lidmi. Měla jsem obavy z toho, že neumím rychle reagovat a že to co říkám, stejně nikoho nezajímá.
Dneska si užívám i povídání před desítkami lidí bez ohledu na to, že jsem stále introvert.

Sama jsem hledala podstatu své povahy v obecné psychologii a ani po tom, co jsem z ní odstátnicovala, jsem si nebyla jistá.

Když jsem ale narazila na téma hypersenzitivních lidí a začala jej zkoumat do hloubky, pochopila jsem, že člověk s takto citlivou nervovou soustavou bude vždycky jiný, potřebuje zvláštní podmínky a taky péči, aby mohl své schopnosti využívat.

Spojila jsem dohromady veškerou získanou teorii, praxi a stručně jsem sepsala zásadní vlastnosti, které se týkají hypersenzitivních lidí.

Naučíte se pojmenovávat věci, které jste tušili, ale nevěděli jste, odkud se berou a kam je zařadit. Najdete vysvětlení pro svoje chování a cestu k tomu, jak se co nejlépe poznat. Dozvíte se věci, které jste hledali v psychologii, ale nikdo vám je neřekl. 

10 300 slov eBooku Vám dá odpověď na otázky v čem jste dobří, jaké jsou Vaše výhody a co je Vaším skutečným přínosem.

 

►   Víte, že jste „jiní“ ?

►   Víte, že máte zvláštní schopnosti, ale netušíte, kde je uplatnit?

►   Vnímáte věci, o kterých někdy raději ani nemluvíte ?

►   Připadáte si pomalí ?

►   Jsou dny, kdy podle současných měřítek nestihnete vůbec nic ?

►   Neustále se ptáte, zda Vaše práce dává smysl ?

►   Berete ohledy na všechny kolem sebe?

 

K čemu je Vám dar vysoké citlivosti?

 

E-book průvodce vysoce citlivým životem

 

Odpověď spolu s dalšími najdete v eBooku.

 

OBJEDNAT E-BOOK

 

E-book průvodce vysoce citlivým životem

 


Vystudovala jsem zážitkovou pedagogiku, ale na téma vysoké citlivosti jsem narazila až po letech práce s lidmi a neustálého studia psychologie.
Organizovala jsem kurzy v horách, testovala s lidmi outdoorové vybavení a stále jezdím jako průvodkyně na pár zájezdů ročně.
S citlivými lidmi chodím na sebepoznávací túry v Českém krasu, věnuju se konzultacím, seminářům a pracuju tak neustále den co den s informacemi, co pro vás znamená žít s darem vysoké citlivosti.


 

Sama se díky své citlivosti dokážu na sebe spolehnout, ale před pár lety to bylo i pro mě nové téma a vím, co takové zjištění obnáší a jak se cítíte, když se snažíte vysvětlit svým nejbližším, co zrovna prožíváte.
 

Podělím se s Vámi o svou cestu k objevení vlastní citlivosti, která byla dlouho schovaná pod mnoha slupkami a taky o způsob, jak jsem se dostala dosvěta vysoce citlivých.

 

Poznatky v knize vychází jak ze získané teorie, tak ze života vysoce citlivých, se kterými se každý den setkávám.

 

Máte v sobě schopnosti, které nemá 80 % ostatních lidí a spousta z nich se je snaží velmi těžce naučit. Oni navštěvují kurzy, kde pomocí sebeuvědomovacích technik rozvíjí svou vnímavost a intuici. Vy jste se s nimi narodili. Máte je přirozeně a denně část z nich využíváte, aniž byste na to museli myslet.

Dokud ale neobjevíte konkrétní schopnosti, které s vaší povahou souvisí, tak z nich budete využívat jen malou část. Některé své schopnosti považujete za slabiny a snažíte se je potlačit, dokud nezískáte pohled z jiného úhlu, ze kterého se jedná o výhodu a ceněnou vlastnost. 

Podívejte se na tenhle příklad:

A : „ Než se rozhoupeš, je po všem. Musíš být bystřejší a s věcma se příliš nepárat.“
B : „ Jsi rozvážný, to se cení. Pomalu znamená přesně a přesně znamená rychle."

Je to stejná schopnost ze dvou různých úhlů. Přemýšlíte, jak se dá nahlížet na ostatní věci?
 

V eBooku najdete:

 

►  praktické tipy, jak využít svou citlivost.

►  návod, jak vysvětlit ostatním svou citlivou povahu

►  tipy jak proměnit své okolí

►  příklady z praxe

►  podporu 

 

Chci najít svůj dar

 

A co o eBooku napsali čtenáři

 

Pokud jste sáhli po tomto e-booku, dost pravděpodobně se v něm najdete.
Najdete velký kus svého já, pojmenujete hromadu svých pocitů, zodpovíte sami sobě spoustu „proč“ a najdete i slova, jak vysvětlovat ostatním. Je někdy až úsměvné, jak na každé stránce, kterou autorka napsala a kam vložila příběhy a situace ze svého vlastního života, najdete kus sebe. Mně osobně knížka přinesla přijetí, klid, motivaci, sebedůvěru a sejmula ze mě pocity „divnosti“ a nedostatečnosti. A pokud byste čistě náhodou nenalezli přímo sami sebe, určitě někoho takového znáte. Partnera, dítě, kamarádku, rodiče, kolegu… A je fajn být citlivější i ke svému okolí.

Petra Němcová | Učitelna a dula

Díky svým vlastním prožitkům autorka věrohodně a velmi zajímavou formou popisuje pocity, které prožívají vysoce citliví lidé. E-book vás interaktivně vtáhne do děje, takže vám nezbude nic jiného než se ptát sama sebe, jak v dané situaci reagujete. Navíc se vám může stát to stejné, co mně.

Zjistíte, že mezi vysoce citlivé lidi taky patříte. Hypersenzitivita není žádný hendikep, naopak se k vám dostane tolik cenných informací, v čem vynikáte a jste výjimeční oproti ostatním. Dozvíte se naprosto konkrétně, jak jednat v různých životních situacích. Knížka je proložená testy a nádhernými fotografiemi. Vřele ji doporučuji každému, kdo se o svoje pocity a schopnosti aspoň trochu zajímá a tomu, kdo není sám sobě lhostejný.

Povzbudí, namotivuje, pohladí. Ujasníte si směr, kterým chcete kráčet ve svém životě dál.

Anna Krájíčková | Kosmetická poradkyně

E-book Průvodce vysoce citlivým životem jsem otevírala se zvědavostí, co nového se dozvím, protože předtím jsem již pár knih na podobné téma četla. Tady si přečtete autentické příběhy autorky a taky konkrétní příklady, jak využít dar vysoké citlivosti v běžném životě. Poradí na co si dát pozor a čím sytit svoji přirozenou potřebu klidného bytí.

Doporučuji všem introvertům a citlivým duším.

Jana Böhmová | Specialistka na úklid podle Marie Kondo

Považuji eBook za osvětu pro lidi, kteří často slyší od svého okolí věty typu, „nejsi tak trošku přecitlivělý, nebereš si všechno moc k srdci?“ Alena popisuje svou vlastní zkušenost hypersenzitivní osoby v interakci s okolím a nabízí řešení, jak přijmout tuto svou jedinečnost.

Doporučuji tento eBook všem lidem, kteří vědí, že jejich citlivost je prostě na vyšší úrovni, než je běžné.

Lenka Bartková | VŠ pedagožka, koučka a lektorka osobnostně - sociálního rozvoje

 

Objednejte si eBook Průvodce vysoce citlivým životem

 

Dostává se vám do rukou citlivé, místy lehce intimní čtení, které se věnuje 
teoretickým i praktickým poznatkům na téma vysoce citlivých lidí (HSP).
Pojďte objevit svůj dar a postavit se za něj.

 

OBJEDNAT E-BOOK