Citlivost jako dar

 

Přednášející: Alena Wehle

Prostředí: aplikace ZOOM.

Rozsah: 2h

Umístění: Google disc, po připsání platby vám odešlu odkaz, kde si pohodlně stáhnete záznam.

(Nahrávaný seminář se konal 22. 9. 2021 v čase 18:00 – 20:00h).


Připadáte si přecitlivělí, ale tušíte, že je to něco víc? Budu povídat o tom, co znamená být vysoce citlivým (HSP – highly sensitive person).

Že nejsou všichni citliví lidé introverti, že to dokonce nejsou jenom ženy, kde se citlivost bere a jak se s ní dá pracovat.
Vysoce citlivých lidí je mezi námi přibližně 20 %, tedy asi každý pátý. Je tak více než jasné, že někoho takového má v okolí opravdu každý.

Hypersenzitivita není vlastnost, kterou by se člověk mohl naučit, nebo ji během života nějakým způsobem získat.

Pro spoustu lidí je vysoká citlivost v životě omezením a břemenem, ale když se naučíme se svými city zacházet, jsme schopni mít mnohem kvalitnější a naplněnější život, než ostatní lidé, kteří toho vnímají méně. 

Ať už sami cítíte, že jste trochu jiní a vnímáte toho víc, nebo máte kolem sebe takové lidi, kterým chcete porozumět, přijďte si poslechnout povídání a načerpat inspiraci, jak se s takovým darem dá co nejlépe žít.

První část semináře – přednáška: cca 1h.
Druhá část semináře – diskuze: cca 1h.

Pokud se nedozvíte v první části úplně všechno, co jste očekávali, můžete se doptat ve druhé části. Nebo se taky můžete podělit o vlastní zkušenost ze života citlivce, protože okolo vás bude spousta lidí, kteří prožívají něco velmi podobného, jen z toho vyvozují rozdílné závěry.

Doporučená cena: 350,- Kč

 

Rezervace

 

 

Těším se na Vás!