Dachstein přes Adamek Hütte


před 7 lety

Vzdálenost z Prahy do Hallstatu je o pár kilometrů kratší, než do mé rodné vísky v Beskydech. To je slušná konkurence, obzvlášť když je dobrá předpověď počasí. Jediné, s čím je potřeba počítat, že podobně uvažuje více lidí a třeba cestou na chatu Adamek hütte se chvílemi můžete podezřívat, že jste nepřejeli hranice. No dobře, stačí se dobře dívat a je jasné, že tomu tak není. Výhledy jsou totiž skvostné už od výstupu z auta v Gosau a i kdyby se někdo rozhodl nevystoupit až na vrchol Dachsteinu, i kolem chaty se může zcela nasytit alpskými výhledy.


Alena Wehle

Celý život jsem se snažila svou zvláštní citlivost schovávat, až jsem ve třiceti zjistila, že tento dědičný povahový rys opravdu existuje.

Být vysoce citlivou osobou přináší řadu nevýhod, kvůli kterým je velmi snadné se stáhnout do ústraní s pocitem méněcennosti, ale zároveň je to dar, který když se naučíme přijímat, najdeme opravdové cennosti. Otevřeně mluvím o tom, co cítím, co mě zraňuje, umím si nastavit své hranice a nebojím se věřit své intuici.

A protože jsem už delší dobu průvodkyní po krajině vnější, dokážu vás provést i po té vnitřní a ukázat vám cestu, jak s citem ven.

Více o Alči najdete tady.


SdíletPatříte mezi vysoce citlivé?

Otestujte se a zjistěte, jaké jsou vlastnosti hypersenzitivních lidí.

E-BOOK ZDARMA